CoD: Warzone Sezon 2 için beklenen güncelleme geldi

Warzone’un 2. Sezon Yeniden Yükleme Güncellemesi 6 Mart’ta geliyor ve bu ara sezon güncellemesi, Call of Duty’nin battle royale moduna yeni özellikler ekliyor, bunlar arasında kampçı bir muhalefetle başa çıkmak için yeni bir taktik de bulunuyor.

Season 2 Reloaded, oyuncuların binalarda saklanan rakipleri ortaya çıkarmalarına veya çatı keskin nişancılarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak için tasarlanan yeni bir öldürme serisi olan Bunker Buster’ı tanıtıyor. Bu yeni seri ile oyuncular, dürbünleri çıkararak bir binayı hedef alabilir ve birden fazla kata patlayıcı bir saldırı yapacak bir füze etkinleştirebilir ve ardında bir gaz sütunu bırakabilirler. Aşağıda bir kullanıcının kampçı olan başka bir kullanıcı ile olan zorlu mücadelesine bir göz atabilirsiniz. Böylece yapılan güncellemenin ne kadar gerekli olduğunu daha iyi anlarsınız.

CoD: Warzone Sezon 2 için beklenen güncelleme geldi

Bunker Buster’ın ne kadar güçlü olacağı belirsiz olsa da, bu yine de Urzikstan, Fortune’s Keep ve Vondel’in çevresindeki binalarda kamp yapanlarla başa çıkmak için faydalı bir seri olmalıdır. Ayrıca, bu seriye karşı olanların elindeyken oldukça tehlikeli görünüyor, bu da bazı oyun anlarında gizlenmeyi biraz daha zor hale getiriyor.

Bu arada sezon güncellemesi aynı zamanda Warzone 1‘in popüler Das Haus çok oyunculu haritasının yeniden yapımı, yeni silahlar, yeni Zombi içeriği ve Warhammer 40,000 ile bir kesişme de dahil olmak üzere Sezon 2 Yeniden Yükleme için tüm vurguları içeriyor.

Şu anda, oyuncular The Walking Dead ile olan işbirliği etkinliği olan Fear the Living etkinliğinde Sezon 2’nin devam eden ödüllerini kazanabilirler. Bu etkinlik, ara sezon güncellemesiyle 6 Mart’ta sona eriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x